Кошик
870 відгуків
(063)353-48-62 (067)568-12-44  Контакти

Про нас

Інтернет-магазин «5Кишень» пропонує увазі модниць брюки, лосини, костюми, сукні, футболки та багато іншого модного , якісного одягу. В товарному асортименті представлена продукція для дівчаток віком від 6ти років. Одяг від «5Карманов» призначена для носіння на всі випадки життя – для роботи, прогулянок, занять спортом і т. д.

Інтернет-магазин «5Кишень» на протязі більше 10 років веде свою успішну професійну діяльність. За цей час ми встигли обзавестися власною клієнтською базою чисельністю 13000 чоловік. І з кожним днем ця кількість невпинно росте і збільшується. Більше того, переважна більшість з них є нашими постійними клієнтами. Нас радять друзям і близьким.

Переваги роботи з інтернет-магазином «5Кишень» наступні:

·         Широкий товарний асортимент і модельний ряд.

·         Завжди доступні, середні по ринку ціни.

·         Ми виробник тому відповідаємо за якість.

 

Територіально ми і наші складські приміщення знаходяться в місті Хмельницький (ринок "Імпульс Світ" магазин 22А, 29004, проїзд Геологів 3, Хмельницький, Україна). Незважаючи на це, ми охоче співробітничаємо з клієнтами з усіх без винятку регіонів нашої країни. Ми завжди раді новим контактам на взаємовигідній основі. 

Ми пильно стежимо за всіма тенденціями і змінами в смаках і перевагах наших покупців, щоб завжди мати можливість запропонувати вашій увазі все саме нове і незмінно актуальне. Товарний асортимент інтернет-магазину «5Кишень» постійно поповнюється і розширюється за рахунок нових надходжень. Ми працюємо для вас.

Інформація про компанію

Назва:
5Кишень - жіночий молодіжний одяг
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
100-300 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
ринок "Імпульс Світ" магазин 22А, 29004, проїзд Геологів 3, Хмельницький, Украіна
Контроль якості:
Внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner